PIVNÍ HOTEL A LÁZNĚ
Tak trochu jiný hotel. Zažijte pivo jinak a vyzkoušejte pivní lázně!

Pivní hotel a pivní lázně Vám nabídnou více než čekáte od klasického hotelu. Vytvořili jsme unikátní koncept ubytování se zážitkem přímo v pivovaru, který Vás nepřestane bavit a umožní Vám zažít něco úplně nového a jedinečného.

Vouchery Pivní hotel, lázně

Poukazy do Pivního hotelu


V naší sekci poukázek pohodlně vybereš a nakoupíš vouchery na zážitkové ubytování s vlastní pípou na pokoji, nebo třeba na relax v pivních lázních. Obdaruj sebe nebo své blízké a zažij náš pivní svět!

Pivní hotel

Každý pokoj je originál…


Designové pokoje s pípou přímo na pokoji, pojmenované po pivech z farmářského pivovaru Zlatá kráva, Vás dostanou svou jedinečností! Každý pokoj má svoji nezapomenutelnou atmosféru a příběh. Můžete si tak třeba vychutnat zlatavý mok při západu slunce na balkonu či v houpačce, nebo si načepovat pivo přímo na pokoji.

PROZKOUMAT

Wellness, pivní lázně 

Zažijte relax v pivních lázních a wellness


Spojení blahodárných účinků piva a odpočinku. Dopřejte si originální zážitek při soukromé pivní lázni přímo ve starých pivovarských sklepech. Ve wellness zóně je pak pro Vás připravena vířivka, parní sauna, finská sauna, Kneippovy lázně, zážitková sprcha, solná stěna i relaxační místnost.

PROZKOUMAT

cs_CZ