Firemní akce, teambuilding 


Chcete uspořádat firemní akci pro zákazníky, školení pro své zaměstnance či firemní teambuilding? Pivní hotel Zlatá kráva je ideálním místem, kde se v jednom areálu snoubí originální ubytování, vybavené konferenční prostory, moderní gastronomie, prvotřídní relax, pivní tematika na každém kroku, spoustu možností na volnočasový program… máme pokračovat? 🙂
Začněme tím základním a formálním: Naše školící prostory se nachází v areálu jak v předním hotelu U Zeleného stromu, který je naší součástí (salónek 15os., velký sál 200os.), tak přímo u nás v Pivním hotelu (stodola 50os., šalanda 40os.). V každém prostoru je možnost využití flipchartu, dataprojektoru a zvukotechniky.

No a teď k těm kravinám 🙂 Žádný teambuildingu či firemní akce by neměly skončit u formalit. Jak se můžete vykravnout s kolektivem po ofiko části? Jakkoli! Naši základní nabídku volnočasových, sportovních a zábavních aktivit Vám rádi odprezentujeme v rámci individuální poptávky, můžeme ale prozradit, že se jedná o neotřelé aktivity typu vaření piva, zabijačka, prohlídka pivovaru, pivní lázně a wellness aj. Vše Vám samozřejmě uzpůsobíme na míru – ať už se jedná o menší akci, či větší teambuilding. Náš areál má spoustu možností uvnitř i mimo něj. Zajistíme Vám i kompletní pohoštění nejen v naší restauraci, naše cateringová odnož se ale také ráda postará o občerstvení přímo ve školících prostorách či při jakékoliv zvolené akci (a to i mimo náš areál).
Logicky se u nás snoubí dobré pivo s dobrým jídlem. Vyzkoušet je tak možné mimo jiné i naše degustační menu s pivními speciály.
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na emailu info@pivnihotel.cz nebo na tel.č. 605009005, možností je spousta, rádi Vám Vaší akci ušijeme na míru 🙂
 

ZÁKLADNÍ PORTFOLIO AKCÍ NA MÍRU NALEZNETE ZDE

    cs_CZ