NÁŠ AREÁL
Areál v němž se pivní hotel nachází se postupně vyvíjel od roku 2002, kdy byl otevřen Švejk restaurant „U Zeleného stromu“. O dva roky později byla dokončena rekonstrukce hotelu a společenského sálu. V roce 2010 bylo postaveno multifunkční sportovní hřiště, dětské hřiště a byla zrekonstruována pivovarská stodola. Rok poté bylo v areálu vybudováno zemědělské muzeum a svatební zahrada. V roce 2018 se veřejnosti otevřel zrekonstruovaný pivovar Zlatá kráva, který se nachází v prostorách pivovaru jehož historie sahá až do roku 1876.
V prostorách bývalé sladovny a varny se od roku 2020 nachází pivní hotel, pivní lázně a wellness. Došlo tak k dokončení celého areálu, který má opět svůj původní účel.

Šalanda


Stylový prostor přímo v srdci pivovaru s unikátním výhledem na varnu s kapacitou 30 osob. V létě je v provozu terasa s udírnou o kapacitě 60 míst. Ve vnitřních prostorách celého pivovaru a v samostatném salonku je možné usadit až 90 osob s využitím na nejrůznější firemní akce a oslavy.

Pivovarská stodola


Konferenční sál a svatební stodola v jednom! 🙂 Prostor ve stylu zrekonstruované staré stodoly s kapacitou až 60 míst s vlastním barem, terasou, jezírkem a dětským hřištěm. Stodola je ideální pro svatbu, školení, konference, zasedání, setkání, či jakékoliv oslavy. Budova je téměř napojena na víceúčelové hřiště, dětské hřiště a součástí budovy je i předzahrádka. Pro rezervaci či nabídku nás kontaktujte na 
recepce@pivnihotel.cz.

Wellness 


Před nebo po procedurách se můžete občerstvit a potěšit na recepci hotelu. V nabídce najdete jak jinak než náš ležák. Zakoupit zde můžete ale i dárkové předměty a suvenýry. Domů si můžete samozřejmě odvézt i naše lahvové pivní speciály.

Multifunkční a dětské hřiště


Hostům je umožněno využít hřiště s umělým povrchem včetně vybavení na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal nebo i basketbal. Ideální prostředek pro firemní a teambuildingové akce spojené například s grilováním na terase a cyklovýletem. V areálu hotelu je volně k dispozici dřevěné dětské hřiště s nejrůznějšími atrakcemi a jeho součástí je i přírodní jezírko.

Společenský sál


V hotelu u Zeleného stromu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou na 160 hostů. Společenský sál je vybaven veškerou technikou pro ozvučení a osvětlení. Je ideální variantou pro konference, zasedání, školení, svatby či jiné druhy setkání.

Hotel U Zeleného stromu


Zrekonstruovaný hotel U Zeleného stromu je vybaven v kategorii *** Superior a nabízí 62 lůžek v jednolůžkových i dvoulůžkových originálních pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, připojením k internetu zdarma, vlastním sociálním zařízením a vanou.

Švejk Restaurant


Restaurace U Zeleného stromu v Nepomuku je pilotním projektem největšího českého franchisingového konceptu Švejk Restaurant. Je zaměřena na tradiční českou kuchyni s využitím hovězího masa z vlastní ekologické farmy. Prostory restaurace jsou rozděleny na klasickou švejkovskou restauraci s výčepem o kapacitě 50 míst, Haškův salonek s kapacitou 30 míst, secesní kavárnu s kapacitou 50 míst a letní zahrádku o kapacitě 70 míst.

Naše farma


Sochorův statek není přímo součástí areálu, ale je jeho nedílnou součástí. Statek se nachází 12km od areálu na okraji Brd, kde na pastvinách chováme masné plemeno skotu Aberdeen Angus Red. Vyzrálé maso pak dodáváme do restaurace a šalandy našeho areálu, kde z něj vaříme pro naše hosty. Kvalita masa je dána téměř celoročním neomezeným pohybem dobytka po pastvinách a loukách. Kromě skotu u nás na statku narazíte na prasata, ovce, oslíky, slepice, králíky a další. 

Tipy na výlety


U nás se žádnej bejk ani kráva rozhodně nebude nudit! Až si projdete celý náš areál, můžete se vydat i za hranice pivního světa třeba na vyjížďku na kole, pěšky na túru, nebo autem na výlet.

PROZKOUMAT

cs_CZ