Masáže, peelingy a zábaly v Pivním hotelu

Kromě pivních lázní a wellness nabízí Pivní hotel také možnost masáží, zábalů a peelingů. Přijeďte se k nám naložit a příjemně uvolnit zároveň!  Rezervujte na emailu recepce@pivnihotel.cz, nebo na tel.: 373 721 968, mob.: 724 901 874.

1.   Celková masáž (50min., 1.120 Kč)
Nechte se unést touto uklidňující masáží, díky které je podporován krevní oběh celého těla a tím i odstraňování odpadních látek. Výsledkem je vyvážené napětí ve svalech, uvolnění, celkové zklidnění.

2.   Částečná masáž (25min., 620 Kč)

Masáž ideální pro odstranění napětí v oblasti krku, zad, nebo na přetížené dolní končetiny.

3.   Aroma masáž – částečná (25min., 690 Kč) / Aroma masáž – celková (50min., 1.250 Kč)

Klasická masáž prováděná pomocí teplých, vysoce účinných vzácných olejů. Výběr Vašeho oblíbeného oleje zvyšuje efekt příjemného pocitu a smyslného potěšení.

4.   Antistres masáž  (50min., 1.250 Kč)

Tato jemná, hluboce regenerující relaxační masáž se provádí plochou rukou a slabým tlakem. Zklidňuje nervový systém, snižuje stres a dodává vnitřní klid a harmonii.

6.   Sportovní masáž (25min., 690 Kč)

Masáž ideální pro únavu po sportovních aktivitách. Uvolnění je dosaženo silnějším tlakem. Zajišťuje vitalitu a je prospěšná pro záda nebo namáhané nohy.
7.   Lávové kameny (50min., 1.620 Kč)

Pomocí příjemně hřejivých kamenů masáž uvolňuje vnitřní a svalové napětí a navozuje velmi příjemný pocit po těle, který stimuluje samoléčivé síly těla, mysli a duše. Kombinace masáže a kontaktu s horkými kameny zajistí příjemný zážitek z celkové procedury.

8.   Reflexní terapie plosky nohy (30min., 690 Kč) / + koupel nohou a malé pivo (30min., 825 Kč)

Všechny orgány našeho těla mohou být reflexivně ovlivňovány prostřednictvím určitých zón našich nohou, protože celé nervové dráhy organismu končí v chodidle. Vytváří novou energii a zvyšuje celkovou pohodu.

9.   Kokosovo-makový peeling (30min., 560 Kč)
Kokosový olej má široké využití v péči o pleť, rty, vlasy i pokožku těla. Dokáže kůži hydratovat, zjemňovat a zároveň také vyživovat. Má antibakteriální a protizánětlivý efekt, proto bývá používán při léčbě ekzémů a suché kůže. 
Jemné maková aroma má výrazný, uklidňující účinek na lidskou psychiku, uklidňuje centrální nervovou soustavu, pomáhá při neurózách i duševní nerovnováze. Tlumí bolesti hlavy, uvolňuje svalové křeče a postará se Vám o klidný spánek.

10.   Peeling s mořskou solí (30min., 520 Kč)
Osvěžující, hrubozrnný peeling vyrobený z mořské soli a aromatických olejů stimuluje krevní oběh, Vaše pokožka je znatelně hladší a měkčí. Současné také vyživuje suchou pokožku a odstraňuje odumřelé buňky.

11.   Aromatický zábal (30min., 480 Kč)
Aromatický zábal se skládá z krému, aloe vera oleje a Vámi zvoleného aromatu. Po potření celého těla je klient zabalen do igelitu a v lehu na zádech následuje relax na vyhřívané podložce.

12.   Zábal z pivního mláta (30min., 490 Kč)
Vzhledem ke složení sladového mláta je pozitivní účinek obsažených vitamínů a bílkovin na kůži a kožní adnexa zcela prokazatelný. Vhodné je zejména k terapii atopických ekzémů, psoriázy (lupénky), dermatitid (dle typu) či problémů se „suchou kůží“. Uplatní se při kosmetické indikaci celulitid, při změnách kvality kůže a jako pleťové výživné masky. Vede k ústupu chronických artrotických potíží, zvýšenému prokrvení – odsunu metabolitů a ke zlepšení funkčních vlastností svalově kloubního aparátu.

    cs_CZ